İSTANBUL SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2015-2016 Eğitim Öğretimin Yılının I. Dönemi Tamamlandı.

Müdürümüz Sayın İbrahim DEMİR´in I. Dönem Sonu Mesajı...
2015-2016 Eğitim Öğretimin Yılının I. Dönemi Tamamlandı.

Güzel Bir Dönemin Ardından

Kıymetli eğitimci dostlarım,

Bir eğitim öğretim döneminin daha sonuna geldik. Öğrencilerimize karnelerini verip tatile gönderiyoruz. Bu dönem boyunca büyük bir özveriyle çalışan siz değerli şube müdürlerimize, okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza ve öğretmenlerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum. 
Her biriniz çocuklarımızın yarınlara daha iyi hazırlanmaları, okuyan, düşünen, merhametli, adaletli iyi birer insan olarak yetişmeleri için çok kıymetli çabalar sarfettiniz. Bu çabalarınızın karşılıksız kalmayacağına bütün kalbimle inanıyorum. Hepbirlikte daha güzel ve verimli bir ikinci dönem geçirmenizi diliyorum.

Değerli velilerimiz,

Sizler de büyük fedakarlıklarla, çocuklarınızın iyi bir eğitim alıp iyi birer insan olarak topluma katılmaları noktasında elinizden gelen gayreti gösterdiniz. Çocuklarına vakit ayıran bütün velilerimizi tebrik ediyorum.
Çocuklarınızın yoğun bir dönemin ardından bu kısa tatili hak ettiklerini unutmayınız. Tatilde oyun oynamaya, spora, gezmeye, kitap okumaya, ilgi duydukları bir sanat dalına vakit ayırmaya ihtiyaçları olduğunu hatırlatmak isteriz. Çocukların bütün dünyasını derslerin ve testlerin ya da televizyon ve internetin doldurmasının doğru olmadığını bilmelisiniz.
Çocuklarınızla nitelikli vakit geçireceğiniz iki haftayı en güzel şekilde değerlendirmenizi diliyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Evet tatili hak ettiniz. Fakat tatilin boşa vakit harcama dönemi olmadığını unutmayınız. Dinlenme ve yeni şeyler öğrenme, keşfetme için bir fırsat olarak görmelisiniz tatili. Mümkün olduğunca spora, sanata, sinemaya, tiyatroya, gezmeye ve en önemlisi okumaya vakit ayırmalısınız. 
Karnenizdeki notlardan daha kıymetli olan sizin iyi birer insan olarak içinde yaşadığınız topluma katkı sağlamanızdır. 
Hepinize daha güzel bir dönemde okullarımızda buluşmak üzere iyi tatiller diliyorum.

İbrahim Demir
Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

Uğurmumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No58 4. Kat Hükümet Konağı Sultangazi / İstanbul - 0212 606 00 76 / 0212 606 04 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.