İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ ve MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ
12 Mart İstiklâl Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü, Sultangazi Belediyesi etkinlik salonunda Kaymakamımız Sn Mahmut Kaşıkçı, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Necati Tekbaş, Şube ve Kurum Müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.![12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ ve MEHMET AKİF ERSOY'U ANMA GÜNÜ](/meb_iys_dosyalar/2023_03/13150102_1.jpg)