12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı
![12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/13152256_IMG_0510.jpg)
12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabülü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı, Sultangazi Kaymakamımız Uğur Kalkar, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Demir,Şube Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
İlçemiz Ali Cevat Özyurt Ortaokulu´nda düzenlenen İstiklal Marşı´nı güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödüllendirildiği törenin yapılışında emeği geçen Fatih Özer öğretmenimiz başta olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.
Törenin ardından okul müzemiz ziyaret edildi.