İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Çanakkale Zaferi
İlçemiz okullarından Ali Cevat Özyurt ilkokulu 4-F sınıfı öğrencileri tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi vesilesiyle hazırlanan Bir Destandır Çanakkale adlı tiyatro programı Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla, coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.![18 Mart Çanakkale Zaferi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/26140031_WhatsApp_Image_2018-03-21_at_12.55.05.jpg)
İlçemiz okullarından Ali Cevat Özyurt ilkokulu 4-F sınıfı öğrencileri tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi vesilesiyle hazırlanan Bir Destandır Çanakkale adlı tiyatro programı Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezinde yoğun bir katılımla, coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.
Resimler için Tıklayınız.