İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Şehitleri ve Çanakkale Zaferini Anma İlçe Programı
"18 Mart Şehitleri ve Çanakkale Zaferini Anma İlçe Programı" Kaymakamımız Sayın Uğur KALKAR, Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Sultan Mehmet ÇİÇEK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Necati TEKBAŞ, Şube Müdürlerimiz Mustafa KIZILAY, Özlem SEÇKİN GÜLERYÜZ, Protokol Üyeleri ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla gerçekleşti![18 Mart Şehitleri ve Çanakkale Zaferini Anma İlçe Programı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/22152130_1.jpg)