İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğrencimiz Fatma Azra Şahin' in Türkiye 2. liği
Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğrencimiz, Fatma Azra Şahin Gençlik ve Spor Kulüpleri 25-30 Aralık 2022 tarihleri arasında Kocaeli ilinde yapılan Ümitler Gençler U21 Avrupa Şampiyonası milli takım seçme müsabakaları ve Türkiye Karate Şampiyonası Genç Bayanlar kategorisinde Türkiye 2 .si olmuştur. Öğrencimizi tebrik ederiz.![Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğrencimiz Fatma Azra Şahin' in Türkiye 2. liği](/meb_iys_dosyalar/2022_12/29133728_1.jpg)