İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Ersin Berat Özcan'ın Başarısı
Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi öğrencimiz, milli sporcumuz Ersin Berat Özcan; İstanbul'da yapılan 25 ülke156 kulüp sporcusunun katıldığı Uluslarası Türkish Open karate şampiyonasında Açık Siklette 1.,Aynı Turnuvanın Ümitler Kategorisinde 70 kiloda 2. olmuştur. Öğrencimizi tebrik ediyoruz...![Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi Öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Ersin Berat Özcan'ın Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/17125015_3.jpg)