İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hacı Bektaşi Veli Özel Eğitim Meslek Okulu Öğrencilerimizin Başarısı
Hacı Bektaşi Veli Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri İstanbul' da düzenlenen Genç Kızlar Okullar Arası Atletizm yarışmasında Melisa Çabuk 100 m ve Uzun Atlama İl 1.'si , Emine Ceylan 400 m ve 1500 m İl 1.'si, Hayrünisa İmamoğlu 400 m İl 2.'si, Ceren Binici Gülle Atmada İl 3.'si, Otizmli Genç Kızlarda Hicran Şahin 400 m ve 1500 m' de İl 1.'si, olmuştur. Derece giren sporcularımız ilçemizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmışlar . Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.![Hacı Bektaşi Veli Özel Eğitim Meslek Okulu Öğrencilerimizin Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2023_04/06095534_1.jpg)