İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Harezmi Eğitim Modeli Öğretmenleri Ve Öğrencilerinden 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe Özel Sunusu
İlçemiz Yunus Emre İlkokulunda devam eden Harezmi Eğitim Modeli Projesinde görevli öğretmen ve öğrenciler 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde; engelli kardeşlerini ve arkadaşlarını daha iyi anlayabilmek için kendilerini onların yerine koydular ve engelli kardeşlerine, arkadaşlarına sevgi dolu videoyu hazırladılar.![Harezmi Eğitim Modeli Öğretmenleri Ve Öğrencilerinden 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe Özel Sunusu](/meb_iys_dosyalar/2019_12/03134029_engelliler_gunu.jpg)