İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ' den Nadide Ahmet Tütüncüoğlu İlk-Ortaokuluna Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ Nadide Ahmet Tütüncüoğlu ailesi tarafından yaptırılan tamamı çelik konstrüksiyon olup 19 derslikli Nadide Ahmet Tütüncüoğlu İlk/Ortaokulunu ziyarette bulundular. Çocuklarımızın eğitimine kazandırdıkları bu güzel okul için Nadide Ahmet Tütüncüoğlu ailesine şükranlarımızı sunuyoruz.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ' den Nadide Ahmet Tütüncüoğlu İlk-Ortaokuluna Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_08/14151037_055f8f51-2c7a-4f2c-a20f-055d9d765eab.jpg)