İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ İlçe Belediye Başkanımız Sayın Av.Abdurrahman DURSUN' u Makamında Ziyaret Etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ ve Şube Müdürümüz Sayın Özay SERT Sultangazi Belediye Başkanımız Sayın Av.Abdurrahman DURSUN'u makamlarında ziyaret ettiler. Eğitim projeleri ve kültürel-sosyal alanlarda yapılacak çalışmalar hakkında istişarede bulundular. Sultangazi Belediyemize geçmişte yapmış oldukları hizmet ve verdikleri destekler için tüm okullarımız, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ İlçe Belediye Başkanımız Sayın Av.Abdurrahman DURSUN' u Makamında Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/21135420__93I0373.jpg)