İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDEKİ KADIN OKUL MÜDİRELERİNE KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI
Sultangazi ilçesi kadın Okul Müdirelerimiz için Kadınlar Günü kutlamaları yapıldı.![İLÇEMİZDEKİ KADIN OKUL MÜDİRELERİNE KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI](/meb_iys_dosyalar/2021_03/08190843_IMG-20210308-WA0152.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kadın Okul Müdirelerimizle bir araya geldi, ev sahipliği yapan İbni Sina Anaokulu Müdüresi Nursen Aslan 'a teşekkür ederiz.