İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karne Heyecanı-2
Şube Müdürümüz Murat KÜÇÜKKAYA Atatürkçiftliği İlkokulu ve Ortaokulu´nda öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşarak öğrencilerimize karne hediyelerini takdim ettiler.![Karne Heyecanı-2](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18134923_WhatsApp_Image_2019-01-18_at_13.20.27.jpg)
Şube Müdürümüz Murat KÜÇÜKKAYA Atatürkçiftliği İlkokulu ve Ortaokulu´nda öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşarak öğrencilerimize karne hediyelerini takdim ettiler.