İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖDÜL BELGESİ TÖRENİ
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenip, İstanbul Valiliği tarafından verilen 2020 yılına ait ödül belgeleri ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETCİ tarafından ilçemizdeki idareci ve öğretmenlerimize verilmiştir. Belgeleri veren Sayın Miraç SÜNNETCİ ve organizasyonu düzenleyen Personel Şube Müdürümüz Selçuk Akyıldız Teşekkür ederiz.![ÖDÜL BELGESİ TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/10134956_IMG-20210310-WA0064.jpg)