İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"İlmek İlmek Isınan Kalplar"
Orgeneral Eşref Bitlis İlkokulu 3/D Sınıfı Öğretmeni Yasemin ÇEVİK öncülüğünde öğrenci ve velileri ile birlikte "İlmek İlmek Isınan Kalplar" Projesi kapsamında Van ve Malatya illeriinde bulunan iki okulumuza ulaştırılmak üzere yardım kolilerimiz yola çıkmıştır.!["İlmek İlmek Isınan Kalplar"](/meb_iys_dosyalar/2019_01/14101342_IMG-20190111-WA0011.jpg)
Orgrneral Eşref Bitlis İlkokulu 3/D Sınıfı Öğretmeni Yasemin ÇEVİK öncülüğünde öğrenci ve velileri ile birlikte "İlmek İlmek Isınan Kalplar" Projesi kapsamında Van ve Malatya illeriinde bulunan iki okulumuza ulaştırılmak üzere yardım kolilerimiz yola çıkmıştır.