İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sultançiftliği Anadolu Lisesi Müdür Yardımcımızın Büyükler Türkiye Şampiyonasındaki Başarısı
Sultançiftliği Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Batuhan EFEMGİL 15-16 Mart 2023 tarihlerinde Kocaeli'de yapılan Spor Toto JUDO Büyükler Türkiye Şampiyonası (Milli Takım seçmesi)'nda -100 kg kategorisinde 2. olarak gümüş madalya kazanmıştır. Bu madalya ile yeniden milli takıma katılma hakkı elde etmiştir. Başarılarının devamını diliyoruz.![Sultançiftliği Anadolu Lisesi Müdür Yardımcımızın Büyükler Türkiye Şampiyonasındaki Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2023_03/20113210_a.jpg)