İSTANBUL SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Sayın Miraç SÜNNETCİ' nin Mesajı

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanan Sayın Miraç SÜNNETCİ' nin Mesajı

      Sultangazi   İlçesinde  görev yapan değerli yönetici ve öğretmen arkadaşlarım:

      08.07 .2020 tarihi itibari ile   Sultangazi  İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladım.

      İstanbul'umuzun    güzel  bir ilçesi  olan Sultangazi'de İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim.Görev yapacağım  sürece Adalet , hak ve hukuku  üstünlüğünü gözetecek  bir meslektaşınız olarak hizmet aşkıyla çalışacağım.

      Tüm kurumlarımızda; sevgi, saygı, barış, hoşgörü ve karşılıklı anlayış içerisinde, ortak akılla hareket etmek suretiyle, ilçemizde eğitim öğretimi daha üst seviyelere birlikte taşıyacağımıza inanıyorum.

      En değerli varlıklarını bize emanet eden değerli velilerimiz;

      Çocuklarınızın emin ellerde olduğunu belirtmek istiyorum. Bizlerin görevi onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlere destek olmanız gücümüzü arttıracak ve başarıya ulaşmamızı kolaylaştıracaktır. Okullarımızın sizlerin desteğine ve işbirliğine her zaman ihtiyacı vardır.

      Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrenciler;

      Ülkemizin geleceği sizlerin elleriyle şekillenecektir. İstedikten sonra başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. Tüm başarıların temelinde; Anne ve babalarınıza, öğretmenlerinize ve büyüklerinize saygıda; küçüklerinize sevgide kusur etmemek olduğunu unutmayınız.

      Yolumuz ilim yolu; dilimiz sevgi dolu!  Gayemiz aziz millete hizmettir. Rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İlçemizde bugüne kadar hizmet etmiş olan;İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize başta İbrahim DEMİR beye ve ilçe şube müdürlerimize  teşekkür ederim.

 

Miraç SÜNNETCİ

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

Uğurmumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No58 4. Kat Hükümet Konağı Sultangazi / İstanbul - 0212 606 00 76 / 0212 606 04 52

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.