İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sultangazi'de Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yılı kutlamaları İlçe Hükümet Konağı önünde Atatürk Büstüne çelenk sunma töreni ile başladı. Törene İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar, Garnizon KomutanıTankçı Albay Ömer Vural, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, İlçe Emniyet Müdürü Turan Çelik, siyasi partilerin ilçe başkanları, mahalle muhtarları, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.![Sultangazi'de Cumhuriyet Bayramı Çelenk Sunma Töreni Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/29150106_celenkkk.jpg)