İSTANBUL
SULTANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SULTANGAZİ'YE E-TWİNİNG AVRUPA ÖDÜLÜ
Sultangazi İlçesi olarak Etwinning projesi ödülünü alan öğretmenimizi tebrik ederiz.![SULTANGAZİ'YE E-TWİNİNG AVRUPA ÖDÜLÜ](/meb_iys_dosyalar/2021_02/19191528_IMG-20210219-WA0017.jpg)
Sultangazi İlçesi olarak Etwinning projelerine verdiğimiz önem ürünlerini topluyor, Sultangazi Etwinning İlçe Mentörümüz Fahriye ELKİN'in rehberliği ile Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisemizin 2021 eTwinning Avrupa projelerinde ödül alan 4 projenin içinde yer almalarından dolayı gururluyuz . Öğrenci , Öğretmen ve Okul Müdürümüz Erol POLAT'ı tebrik ederiz.